Захист магістерських робіт

21 грудня 2023 року відбувся захист магістерських робіт, на якому випускники продемонстрували свої грунтовні знання мови, володіння новітніми програмами пошуку інформації та створення ефективних презентацій. Студенти магістратури досліджували різноманітні мовознавчі теми, які включали актуальні та дискусійні проблеми.
Бас Назар зосередив свої наукові пошуки на темі “Лексичні зміни в сучасній англійській мові: абревіатури і скорочення (на матеріалі соціальних мереж)” під керівництвом доц. к. філол. н. Гречухи Л. О. Приходько Дмитро, керівником якого також виступала доц., к. філол. н. Гречуха Л. О., аналізував “Політичну риторику В. Зеленського (на матеріалі англомовних виступів після 24.02.2022 р.)”.
Професор, д. філол. н. Лещенко Г. В. разом із своїми магістрантами досліджувала сучасні мовознавчі теми: “Мовна репрезентація коцепту МУДРІСТЬ в англомовних біблійних текстах”, Гаспарян А., “Особливості перекладу заголовків газетних текстів” Лоза А., “Особливості перекладу антропоцентричних сленгових фразеологічних одиниць” Конець О., “Семантичні особливості англійської народної загадки” Бердник Р., “Семантичні особливості англійських паремій” Хомич Д.
Суслова Анастасія під керівництвом доц., к. філол. н. Дядюри Г. М. розглянула використання колоронімів у англомовній рекламі.
Доц., к. філол. н. Совєтна А. В. разом із Захарченко Дмитром проаналізували лінгво-стилістичні особливості військової лексики англійської мови. Під час захисту студенти показали високий науковий рівень, ерудованість та загальну обізнаність.
Колектив кафедри щиро вітає наших студентів із успішним захистом і бажає натхнення та професійного зростання!