Міжнародна студентська конференеція

Студенти спеціальності “Прикладна лінгвістика” вирізняються своєю жагою до знань та прагненням до вдосконалення. Вони не оминуть жодної нагоди взяти участь у цікавому проєкті чи заході. Саме тому вересень розпочався для них Міжнародною студентською конференцією, яка відбувалася в он-лайн форматі 21-23 вересня із залученням охочих більш, ніж з 20 країн. Така нагода випала завдяки зусиллям університету-партнеру ЧДТУ STEKOM UNIVERSITY (Індонезія) в рамках культурного обміну “CULTURE EXCHANGE”. Учасники з усього світу обмінювалися інформацією про культуру, традиції, звичаї своїх країн, що надзвичано сприяло розширенню кругозору та встановленню нових дружніх відносин.

Світлана Шутько, студентка 3 курсу, виступила із презентацією сучасних музичних вподобань українців. Презентація викликала жвавий інтерес учасників, які активно ставили запитання, обговорювали музичні гурти та захоплювалися талановитою українською молоддю.  Ми переконані, що Світлана впоралася із поставленою задачею, адже викликала бажання не тільки прослухати пісні українських виконавців, але й відвідати їх концерти наживо.