Нагородження викладачів

За сумлінну та плідну працю, вагомий внесок у навчання і виховання молодого покоління, активне сприяння профспілковій роботі, та з нагоди 61-ї річниці з дня заснування Черкаського державного технологічного університету почесною грамотою було нагороджено док.філол.наук, завідувача кафедри прикладної лінгвістики та перекладу Г.В. Лещенко

Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и в помещении)

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня університету грамотою Черкаського державного технологічного університету було нагороджено к.філол.наук, доц. Кузебну В.В. та к.пед.наук, ст.викладача Запорожець Д.А.

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, в помещении и текст «4epKac TexHoлo BHий ET RMTE9S REDMI NOTE 9S AI QUAD CAMERA»)