Міжнародний день перекладача

В рамках святкування міжнародного дня перекладача на кафедрі прикладної лінгвістики та перекладу були проведені відкриті заняття: 29.09.20 доц. Грон Ю.Г. провела відкрите заняття з дисципліни “Практика перекладу” на тему: “Переклад публіцистичних текстів та офіційних промов. Старший викладач Запорожець Д.А. разом зі студентами групи НП-85 в межах дисципліни “Комп’ютерні технології в перекладознавстві” аналізували особливості автоматизованого перекладу. 30.09. доц. Редчиць Т.В. провела відкрите заняття на тему: “Основні способи лексико-семантичних трансформацій” в групі НП-85 та доц. Багач І.Г., зі студентами групи МНП – 05, в межах навчальної дисципліни “Галузевий переклад” розглядали особливості перекладу неоднозначних слів (вибір варіантного відповідника).